Doprava zboží Balíkovnou zdarma při nákupu nad 400,- Kč. Platí od 1.9. do 31.10.2021.
Kód: MKK4 | Značka: Malui

Kontrastní kartičky Malui Zvířata+Příroda

Neohodnoceno
260 Kč
Skladem (5 ks)
Mix kartiček - velikost A6
Kontrastní karty jsou černobílé obrázky určené ke stimulaci ještě nevyzrálého zraku malých miminek. Novorozenci zpočátku vidí neostře a velmi dobře vnímají právě kontrastní vzory a obrázky. Kartičky mohou motivovat miminka při jejich přetáčení se na bříško, pasení koníků a dobře poslouží i jako smysluplné zabavení nejenom u přebalování. Zvolené ilustrace jsem záměrně vytvořila tak, aby se co nejvíce přiblížily reálnému znázornění okolního světa a dětem tak umožnily dopřát nezkreslenou podívanou od nejútlejšího věku.
Sada obsahuje 15 karet profesionálně vytištěných na kvalitním křídovém papíru vysoké gramáže (350 g). Obrázky jsou navíc opatřeny matnou laminací pro lepší odolnost.
Velikost kartiček je 148 x 105 mm (A6). Jde o praktičtější rozměr, díky kterému se karty lépe vejdou do tašky i batohu a pomůcku tak můžete využít na cestách, na návštěvě i v čekárně. Součástí sady je kartonová krabička s polepem a informační leták - proto vhodně poslouží i jako vkusný dáreček pro novorozené miminko.