Ekologické balení

 

Ekologie a zero waste přístup nám nejsou cizí a v tomto duchu přistupujeme i k balení Vašich objednávek.

Proto Vám balíček ve většině případů přijde zabalený do již použitého materiálu. Využíváme takto obaly, které by se jinak musely vyhodit. My jim dáme příležitost ještě znovu posloužit. Z tohoto důvodu preferujeme zaslání prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo PPL, kde nám umožňují tyto recyklované krabice či bublinkové obálky použít. Pokud máme na výběr, upřednostňujeme vždy obaly a výplně z obnovitelných zdrojů.

Výjimku tvoří dárkové krabičky, ty jsou samozřejmě nové. I zde máte na výběr z recyklované a recyklovatelné varianty, tou je krabička z lepenky. Druhá možnost je luxusnější, ale věříme, že u vás může dělat parádu dlouhou dobu a vyvážit tak fakt, že není ekologicky stejně přívětivá jako její kolegyně. Avšak i ony dostanou na cestu kabátek z již použité krabice, aby se ta dárková nezničila. 

Při rozbalování Vašich balíčků, tedy myslete na to, že jsme vybrali tu nejvhodnější alternativu s ohledem na Vaši spokojenost i přírodu. Budeme rádi, pokud se k nám přidáte a zvážíte, zda pro obalový materiál od nás můžete najít ještě další využití.